+420 604  744 370

info@styl-provence.cz

Styl  Provence

Nakupujte přes internet

Zboží inzerované na sociálních sítím Vám rádi zašleme po celé České republice i na Slovensko. Objednávky můžete zasílat na email: info@styl-provence.cz

 

Doprava a platba

 

Zboží zasíláme na dobírku prostřednictvím PPL, České pošty a služby Zásilkovna. Přesná cena Vám bude sdělena před potvrzením objednávky.

 

Obchodní podmínky

 

Nevyhovující zboží zakoupené prostřednictvím internetu můžete bez udání důvodu vrátit do 14 dnů od jeho převzetí.

 

Co je potřeba udělat?

 

Ve 14denní lhůtě nám prosím zašlete e-mailem nebo poštou informaci o odstoupení od kupní smlouvy, můžete k tomu využít formulář pro odstoupení od kupní smlouvy.

Zboží co nejdříve (nejpozději však do 14 dnů od odstoupení od smlouvy) zašlete zpět nebo předejte osobně na naší adrese (Hana Potůčková, Reklamace, Zámecké náměstí 1256, 738 01 Frýdek-Místek).

Vrácené zboží pečlivě zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. K výrobku přiložte kopii faktury, požadavek na odstoupení od kupní smlouvy a číslo vašeho bankovního účtu. Přiložené dokumenty usnadní identifikaci výrobku a pomohou k rychlému vyřízení vašeho požadavku.

Zásilku zašlete zpět Českou poštou, využijte službu „balík do ruky“, tato služba zahrnuje pojištění do 50 000 Kč. Zboží do 2 kg můžete zaslat doporučeným balíkem, maximální výše pojištění zásilky je 880 Kč.

Zboží uveďte pokud možno do původního stavu, předejdete tím možnému snížení vrácené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu.

Zboží nezasílejte zpět na dobírku, zásilka bude odmítnuta.

Peníze za zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, ne však dříve než dojde k doručení vraceného zboží zpět na naše reklamační oddělení. Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího.

 

Na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů nevzniká právo v případě zakoupení zboží v rámci obchodní či podnikatelské činnosti (IČ).

 

© 2019 Všechna práva vyhrazena

PC  VERZE

Foto a webdesign by Daja  www.gryfi.cz