Styl  Provence

+420 604  744 370

info@styl-provence.cz

Obchod v Provence stylu

Kamenná prodejna a profesionální aranžmá

pro Váš interiér či společenské akce.

O nás

Od roku 2015 pro Vás vybíráme zboží v malých nákladech tak, aby byl náš sortiment pokaždé jiný. Nakupujeme ruční práce u malých českých podnikatelů i stylové výrobky renomovaných značek. Zajišťujeme barevně i esteticky jednotné vybavení bytů a domů, dekorujeme svatby a společenské akce.

Katalytické lampy

a vůně

Bytové parfémy v provedení katalytických lamp. Katalytické lampy ničí zápach a bakterie, čistí vzduch, rychle a silně provoní prostor. Volbou vhodného designu lampy můžete skutečně vyšperkovat Váš domov, firmu či kancelář.

VÍCE >

Naše služby

Poradenství i realizace aranžmá a dodání vybavení při rodinných oslavách, firemních akcích. Vybavování interiérů.

VÍCE >

Francouzská kosmetika

Francouzská kosmetika z řady Verbena osvěží Vaše tělo duši. Je vyráběna z těch nejkvalitnějších  přírodních ingrediencí z Provence.

VÍCE >

Dekorace Glamour

Často zvané jako přepychové či elegantní doplňky dnešní doby. Styl vznikl v 19. století ve Francii, o čemž svědčí fotografie dobových interiérů.

VÍCE >

Svíčky

Velký výběr svíček českých i zahraničních firem. Nejnovější trendy, oblíbené vůně, přírodní vosky a mnoho dalšího.

VÍCE >

Sklo Swarovski

Nabízíme široký sortiment britské společnosti,  která se již od roku 1967 zaměřuje na  ruční výrobu křišťálu. Zboží této značky má dobrou pověst i mezi nejnáročnější klientelou a jistě potěší jako dárek při každé příležitosti.

VÍCE >

Výrobky z levandule

Prodáváme výrobky z levandule od českých malovýrobců.  Oblíbená nestárnoucí vůně a účinky v sušené levanduli, sirupech, a dalších produktech.

VÍCE >

© 2019 Všechna práva vyhrazena

PC  VERZE

Foto a webdesign by Daja  www.gryfi.cz